Analityk: Łańcuch wygląda na „słaby i ciężki“, jak błyskające oznaki niedźwiedzia.

Chainlink był świadkiem pewnej intensywnej presji sprzedaży w ciągu ostatnich kilku dni, z kryptokurrency nie jest w stanie odzwierciedlać zyski widziane przez Bitcoin dziś.

Straty te uderzyły w jego techniczną perspektywę, potencjalnie otwierając mu bramy, aby zobaczyć dalsze minusy w nadchodzących tygodniach i miesiącach.

Mówiąc o technicznych perspektywach, jeden z analityków powiedział, że spodziewa się, że LINK dostrzeże dalsze spadki, chyba że byki zintensyfikują i odwrócą trwający trend spadkowy.

Zwraca on szczególną uwagę na to, że krypta zaczyna wyglądać „słabo i ciężko“, ponieważ znajduje się w pobliżu dolnej granicy jej średniookresowego zasięgu, który został ustanowiony w ciągu ostatnich kilku miesięcy.

Istnieje jeden silny poziom wsparcia, który istnieje tuż poniżej poziomu, na którym handluje obecnie Chainlink.

Jego reakcja na ten poziom może rozjaśnić jego techniczne perspektywy, ponieważ przerwa poniżej może wywołać załamanie kapitulacyjne podobne do tego, które miało miejsce na początku tego miesiąca, w którym to czasie LINK osiągnął najniższy poziom 9,00 dolarów.

Ogniwo łańcuchowe walczy o utrzymanie się powyżej granicy dolnego zakresu jako ramki dociskowe sprzedaży do góry

W momencie pisania, Chainlink handluje ponad 4% po obecnej cenie 11,63 dolarów. Oznacza to znaczny spadek w stosunku do ostatnich rekordów 13,20 dolarów, które zostały ustalone kilka dni temu.

Przedział handlowy, który LINK ustalił we wrześniu, wynosi od 11,20 do 13,20 dolarów.

W ciągu ostatnich kilku dni i tygodni krypto waluta zareagowała na oba te poziomy, a teraz szybko zbliża się do dna tego przedziału.

Jeśli poziom 11,20 dolarów nie wytrzyma silnego wsparcia, przerwa poniżej może spowodować kapitulacyjne załamanie, które spowoduje poważne straty w krypcie.

Ten potencjalny spadek może być podobny do tego zaobserwowanego na początku września, kiedy to Chainlink gołębia do niskich 9,00 dolarów przed odbiciem.

Analityk: Buyers Need to Step Up and „Save“ LINK Soon to Avoid Serious Downside

Spoglądając w stronę struktury rynku Chainlink, jeden z analityków wyjaśnił, że oczekuje, iż Chainlink zobaczy dalsze minusy, chyba że byki zejdą w górę i odwrócą jego trwającą recesję.

Spogląda w szczególności w stronę Bitcoin, aby dowiedzieć się, gdzie LINK może mieć dalszy trend.

„Połącz Marines lepiej wkroczyć i wkrótce uratować LINK“. To…wygląda na słaby i ciężki atm. Jeśli Bitcoin się potknie, nawet trochę, myślę, że Chainlink wraca poniżej 10 dolarów i zostaje tam na trochę.“

W jaki sposób zarówno Bitcoin jak i Ethereum w najbliższym czasie będą prawdopodobnie miały pewien wpływ na trend Chainlink.